Czerwiec w ovolt - Darmowa dostawa z kodem DOSTAWA2024 tylko do końca miesiąca!

Astell & Kern Astell&Kern HC3 USB Dongle wzmacniacz słuchawkowy

Producent: Astell&Kern
1 234,49 zł 1 234,49 zł
  • Dostępność: 5 sztuk
  • Zamów teraz aby otrzymać: Pojutrze

  • Dostawa już od: PLN 15.90

Opis

Dowiedz się więcej o tym produkcie.

.flex-container {display: flex; padding: 3%;} .flex-item {flex: 1; padding: 2%;} .content-image {max-width: 100%;height: auto;}Mobilny konwerter cyfrowo-analogowy Hi-Fi USB AK HC3 – mobilny konwerter cyfrowo-analogowy Hi-Fi AK HC3 to wynik naszych starań i został zaprojektowany pod kątem zapewnienia wszystkich zalet swojego poprzednika, AK HC1 (PEE51), jednocześnie oferując doskonałe brzmienie w różnych ustawieniach.Podwójnie ekranowany kabel i dedykowana aplikacja na Androida pomagają użytkownikom cieszyć się wysoką jakością dźwięku bez wysiłku i kompromisów. Kluczowe cechy: • Podwójny przetwornik cyfrowo-analogowy ES9219MQ firmy ESS dla prawdziwego brzmienia Hi-Fi• Podwójnie ekranowany kabel• Obsługa zestawów słuchawkowych z mikrofonem• Kompatybilność z urządzeniami iOS• Dedykowana aplikacja na Androida (do zaawansowanej regulacji głośności)• Kompaktowa i wydajna konstrukcja• Wskaźnik LED pokazujący informacje audio• Obudowa wykonana w całości z metaluDźwięk w ultra wysokiej rozdzielczości dzięki podwójnym przetwornikom cyfrowo-analogowym, wybranym dla brzmienia Hi-Fi AK HC3 korzysta z dwóch układów ES9219MQ, przetworników cyfrowo-analogowych SABRE HiFi® firmy ESS, które są cenione przez entuzjastów dźwięku za możliwość odtwarzania dźwięku Hi-Fi w ultra wysokiej jakości, przy doskonałym tłumieniu szumów i niskim zużyciu energii. Wynik zastosowania technologii AK Ultra-Fine Audio Design Dzięki niewielkim rozmiarom i nieustępliwej wydajności AK HC3 umożliwia i ułatwia cieszenie się prawdziwym brzmieniem Hi-Fi w dowolnym miejscu i czasie. Wykorzystaliśmy mikrorezystory i specjalne kondensatory, aby zachować niewielkie wymiary urządzenia bez wpływu na jego wydajność. Bezszelestna konstrukcja tylnego wyjścia AK HC3 zawiera tylne wyjście audio, które minimalizuje poziom szumów. Większość produktów USB DAC ma przetwornik cyfrowo-analogowy umieszczony w złączu USB, który jest podłączony bezpośrednio do urządzenia do przetwarzania i odtwarzania dźwięku. Jednak w przypadku AK HC3 sygnały cyfrowe z urządzenia przechodzą przez podwójnie ekranowany kabel do obwodu audio, zanim zostaną przetworzone na sygnał analogowy przez przetwornik cyfrowo-analogowy. Dzięki przetwarzaniu sygnału cyfrowego na końcu, otrzymujemy doskonałe i wolne od szumów brzmienie w porównaniu z innymi produktami USB DAC. Podwójnie ekranowany kabel AK HC3 jest wyposażony w podwójnie ekranowany kabel, który minimalizuje szumy i zapewnia bardziej dynamiczny, autentyczny dźwięk. Rdzeń opleciony miedzianym przewodnikiem jest pokryty cyną, aby zapobiec korozji i zwiększyć wytrzymałość. Cały kabel jest również zabezpieczony folią aluminiową, aby zablokować szumy, będące jednym z największych problemów w dziedzinie audio, a następnie miedziany przewodnik jest dodatkowo pokryty cyną, aby zminimalizować zakłócenia dźwięku. Łatwość i szybkość - Podłącz i Graj Podłącz HC3 bezpośrednio do komputera z systemem Windows, komputera Mac, smartfona lub tabletu za pomocą portu USB-C, który obsługuje funkcję Plug & Play, bez konieczności stosowania osobnego adaptera i ciesz się wysokiej jakości dźwiękiem. AK HC3 pobiera zasilanie z podłączonego urządzenia, więc nie trzeba go ładować ani podłączać do zewnętrznej karty dźwiękowej, wzmacniacza lub DAC. Wystarczy podłączyć AK HC3, aby cieszyć się wysokiej jakości dźwiękiem z komputera lub urządzenia przenośnego. AK HC3 jest również kompatybilny z urządzeniami iOS za pomocą dołączonego adaptera USB-C do Lightning. Nowe możliwości dzięki AK HC3 oraz obsługa mikrofonu i kontrolera AK HC3 został ulepszony, aby współpracować z dowolnymi słuchawkami z 3- lub 4-biegunowym złączem, w tym zestawami słuchawkowymi z mikrofonem, oraz zapewnia wbudowany kontroler i funkcje mikrofonu dla zestawów słuchawkowych z 4-biegunowym złączem. Dzięki AK HC3 możesz cieszyć się rozszerzoną rozrywką na swoim urządzeniu przenośnym. Bezpośrednie połączenie za pomocą USB zapewnia mniejsze opóźnienia w porównaniu do innych rozwiązań bezprzewodowych, co zapewnia doskonałą jakość dźwięku do gier. Funkcje czatu głosowego poprawiają wrażenia z gry, pozwalając ci grać z innymi, a wejście mikrofonowe staje się jeszcze bardziej przydatne podczas profesjonalnych spotkań online. Ponadto, bogate możliwości dźwiękowe zwiększają użyteczność AK HC3, sprawiając, że doznania z oglądania wideo stają się bardziej realistyczne i wciągające. * Podczas sparowania AK HC3 z iPhone'ami nagrywanie obsługiwane jest dla wejścia mikrofonowego, ale nie dla połączeń głosowych. Regulacja głośności za pomocą dedykowanej aplikacji Tak jak w przypadku wielu przetworników cyfrowo-analogowych USB, mogą pojawić się problemy z zgodnością, takie jak automatyczne ustawianie maksymalnej głośności dla różnych podłączonych urządzeń lub odtwarzanie zbyt cicho. W celu rozwiązania tych problemów i zapewnienia większej kontroli nad głośnością i funkcjami AK HC3, opracowaliśmy towarzyszącą aplikację dla urządzeń z systemem operacyjnym Android. Wskaźnik LED do odczytywania informacji w czasie rzeczywistym AK HC3 jest wyposażony w wskaźnik świetlny, który na bieżąco wyświetla informacje audio. * Gotowość: białe, PCM: czerwone, DSD: niebieskie Zgodność z Roon Roon działa na tysiącach urządzeń USB, Airplay i Chromecast, jednak urządzenia przetestowane przez Roon są certyfikowane przez zespół Roon, aby zapewnić łatwą konfigurację i bezproblemowe codzienne użytkowanie. Jeśli posiadasz urządzenie certyfikowane przez Roon lub zastanawiasz się nad jego nabyciem, możesz być pewny, że będziesz czerpać z niego jak najlepsze korzyści.Koncepcja designu AK HC3 jest niezwykle lekki, waży zaledwie 20 g, a cała obudowa wykonana jest z aluminium. Wysokiej jakości wykończenie skrywa wszystko, oprócz elementów konstrukcyjnych, takich jak krawędzie i logo, dzięki czemu zapewnia bardziej immersywne wrażenia muzyczne. Środki ostrożności podczas korzystania z produktu Ten produkt jest kompatybilny z większością smartfonów i tabletów z systemami Android i iOS, produktami z systemami Windows 10/11 i macOS. W niektórych przypadkach może nie być kompatybilny lub może mieć ograniczenia zależne od sprzętu, oprogramowania i/lub systemu podłączonego urządzenia. Podczas podłączania do komputera z systemem Windows sterownik zostanie automatycznie rozpoznany i zainstalowany. Aby cieszyć się wysoką jakością dźwięku, należy zainstalować oddzielny sterownik USB DAC, który można pobrać ze strony internetowej A&K w sekcji Wsparcie — Pobierz. Urządzenie obsługuje słuchawki i zestawy słuchawkowe 4-biegunowe zgodne ze standardem CTIA, ale nie obsługuje standardu OMTP. Aby odtwarzać pliki dźwiękowe wysokiej jakości DSD i PCM na smartfonie, należy zainstalować oddzielny odtwarzacz darmowy lub płatny, który obsługuje odtwarzanie dźwięku w wysokiej rozdzielczości. (Domyślna aplikacja odtwarzacza na urządzeniu mobilnym przeprowadza próbkowanie pliku w dół. Upewnij się, że odtwarzasz go w innym odtwarzaczu.) Przed używaniem słuchawek lub dokanałowych monitorów dousznych sprawdź głośność w podłączonym odtwarzaczu. Niektóre urządzenia mogą automatycznie ustawiać poziom głośności na maksymalny po podłączeniu kabla. Słuchanie przy maksymalnej głośności może spowodować uszkodzenie słuchu. Sprawdzaj poziom głośności przed każdym użyciem. Podczas podłączania kabla do odtwarzacza i korzystania z niego jako zewnętrznego przetwornika cyfrowo-analogowego, głośność wyjściowa zostanie ustawiona na maksymalnym poziomie głośności. Słuchanie przy maksymalnym lub głośnym ustawieniu może spowodować poważne uszkodzenie słuchu. Okresowo mogą być dostępne aktualizacje oprogramowania wbudowanego w celu poprawy stabilności działania urządzenia. Aby uzyskać więcej informacji na temat aktualizacji oprogramowania wbudowanego i sprawdzić, czy dostępna jest aktualizacja, odwiedź sekcję Wsparcie — Pobierz na stronie internetowej A&K.

Specyfikacja

Poznaj pełne możliwości produktu.

Informacje podstawowe
Producent
Astell&Kern
EAN
8809755503253
Kod producenta
8809755503253
Identyfikator produktu
923337
Informacje fizyczne
Waga [kg]
1

Recenzje

0.00 /5
(0 Opinie)
1
0
2
0
3
0
4
0
5
0